Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Year
da: År

en: Month
da: Måned

en: yearly
da: årligt

en: monthly
da: månedligt

en: Calculate
da: Beregn
