Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Year
de: Jahr

en: Month
de: Monat

en: yearly
de: Jährlich

en: monthly
de: Monatlich

en: Calculate
de: Berechnen
