Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Year
fi: Vuosi

en: Month
fi: Kuukausi

en: yearly
fi: vuosittain

en: monthly
fi: kuukausittain

en: Calculate
fi: Laske
