Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Year
fr: Année

en: Month
fr: Mois

en: yearly
fr: annuel

en: monthly
fr: mensuel

en: Calculate
fr: Calculer
