Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Year
lt: Metai

en: Month
lt: Mėnesis

en: yearly
lt: metinis

en: monthly
lt: mėnesinis

en: Calculate
lt: Skaičiuoti
