Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Year
sk: Rok

en: Month
sk: Mesiac

en: yearly
sk: ročne

en: monthly
sk: mesačne

en: Calculate
sk: Vypočítať
