Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Year
uk: Рік

en: Month
uk: Місяць

en: yearly
uk: щорічно

en: monthly
uk: щомісяця

en: Calculate
uk: Обчислити
