Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Year
cs: Rok

en: Month
cs: Měsíc

en: yearly
cs: ročně

en: monthly
cs: měsíčně

en: Calculate
cs: Spočítat
