Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Year
fa: سال

en: Month
fa: ماه

en: yearly
fa: سالانه

en: monthly
fa: ماهانه

en: Calculate
fa: محاسبه
