Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Year
hu: Év

en: Month
hu: Hónap

en: yearly
hu: éves

en: monthly
hu: havi

en: Calculate
hu: Számítás

en: Interest
hu: Érdeklődési kör
