Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Year
it: Anno

en: Month
it: Mese

en: yearly
it: annuale

en: monthly
it: mensile

en: Calculate
it: Calcola
