Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Year
ja: 年

en: Month
ja: 月

en: yearly
ja: 年次

en: monthly
ja: 月次

en: Calculate
ja: 計算
