Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Year
nl: Jaar

en: Month
nl: Maand

en: yearly
nl: Jaarlijks

en: monthly
nl: maandelijks

en: Calculate
nl: Berekenen
