Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Year
pl: Rok

en: Month
pl: Miesiąc

en: yearly
pl: co roku

en: monthly
pl: miesięcznie

en: Calculate
pl: Oblicz

en: Real Estate
pl: Nieruchomość
