Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Year
ru: Год

en: Month
ru: Месяц

en: yearly
ru: ежегодно

en: monthly
ru: ежемесячно

en: Calculate
ru: Рассчитать
