Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Year
sv: År

en: Month
sv: Månad

en: yearly
sv: årsvis

en: monthly
sv: månadsvis

en: Calculate
sv: Beräkna
