Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Year
tr: Yıl

en: Month
tr: Ay

en: yearly
tr: Yıllık

en: monthly
tr: Aylık

en: Calculate
tr: Hesapla
