Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: Year
be: Год

en: Month
be: Месяц

en: Week
be: Тыдзень

en: Default values
be: Прадвызначаная значэнні
