Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Monthly
da: Månedligt

en: Year
da: År

en: Month
da: Måned

en: Week
da: Uge

en: Calculate
da: Beregn

en: Default values
da: Standardværdier
