Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Weekly
fr: Hebdomadaire

en: Monthly
fr: Mensuellement

en: Year
fr: Année

en: Month
fr: Mois

en: Week
fr: Semaine

en: Yearly
fr: Annuellement

en: Calculate
fr: Calculer

en: Default values
fr: Valeurs par défaut
