Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Monthly
gu: માસિક

en: Year
gu: વર્ષ

en: Month
gu: મહિનો

en: Default values
gu: મૂળભૂત કિંમતો
