Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Weekly
hi: साप्ताहिक

en: Monthly
hi: मासिक

en: Year
hi: वर्ष

en: Month
hi: माह

en: Default values
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्यों
