Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: Year
hr: Godina

en: Month
hr: Mjesec

en: Week
hr: Tjedan
