Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Weekly
it: Settimanalmente

en: Monthly
it: Mensile

en: Year
it: Anno

en: Month
it: Mese

en: Week
it: Settimana

en: Calculate
it: Calcola

en: Default values
it: Valori di default
