Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Year
lt: Metai

en: Month
lt: Mėnesis

en: Week
lt: Savaitė

en: Calculate
lt: Skaičiuoti

en: Default values
lt: Numatytosios reikšmės
