Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: Year
lv: Gads

en: Month
lv: Mēnesis

en: Week
lv: Nedēļa

en: Calculate
lv: Aprēķināt

en: Default values
lv: Noklusējuma vērtības
