Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Monthly
my: လစဉ်

en: Year
my: နှစ်

en: Month
my: လ

en: Default values
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုးများ
