Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Monthly
ru: Ежемесячно

en: Year
ru: Год

en: Month
ru: Месяц

en: Week
ru: Неделя

en: Yearly
ru: Ежегодно

en: Calculate
ru: Рассчитать

en: Default values
ru: Значения по умолчанию
