Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Year
sk: Rok

en: Month
sk: Mesiac

en: Week
sk: Týždeň

en: Yearly
sk: Ročne

en: Calculate
sk: Vypočítať

en: Default values
sk: Predvolené hodnoty
