Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: Monthly
ta: மாதாமாதம்

en: Year
ta: வருடம்

en: Month
ta: மாதம்

en: Default values
ta: இயல்புநிலை மதிப்புகள்
