Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Monthly
vi: Hàng tháng

en: Year
vi: Năm

en: Month
vi: Tháng

en: Week
vi: Tuần

en: Calculate
vi: Tính toán
