Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: Year
az: İl

en: Month
az: Ay

en: Default values
az: Defolt dəyərlər
