Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Weekly
de: Wöchentlich

en: Monthly
de: Monatlich

en: Year
de: Jahr

en: Month
de: Monat

en: Week
de: Woche

en: Yearly
de: Jährlich

en: Calculate
de: Berechnen

en: Default values
de: Standardwerte
