Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: Year
eu: Urtea

en: Month
eu: Hilabetea

en: Week
eu: Astea

en: Default values
eu: Balio lehenetsiak
