Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: Year
fi: Vuosi

en: Month
fi: Kuukausi

en: Week
fi: Viikko

en: Calculate
fi: Laske

en: Default values
fi: Oletusarvot
