Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: Year
he: שנה

en: Month
he: חודש

en: Week
he: שבוע

en: Default values
he: ערכי ברירת מחדל
