Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Weekly
id: Mingguan

en: Monthly
id: Bulanan

en: Year
id: Tahun

en: Month
id: Bulan

en: Week
id: Pekan

en: Default values
id: Nilai bawaan
