Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: Year
fa: سال

en: Month
fa: ماه

en: Default values
fa: مقادیرپیشفرض
