Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: Year
sv: År

en: Month
sv: Månad

en: Week
sv: Vecka

en: Yearly
sv: Årsvis

en: Calculate
sv: Beräkna

en: Default values
sv: Förvalda värden
