Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Weekly
te: వారం వారీ

en: Monthly
te: నెల వారీ

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Month
te: నెల

en: Week
te: వారం

en: Default values
te: అప్రమేయ విలువలు
