Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.4) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Weekly
es: Semanalmente

en: Monthly
es: Mensualmente

en: Year
es: Año

en: Month
es: Mes

en: Week
es: Semana

en: Yearly
es: Anualmente

en: Calculate
es: Calcular

en: Default values
es: Valores predeterminados

en: Interest
es: Interés
