Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: Year
gl: Ano

en: Month
gl: Mes

en: Week
gl: Semana

en: Yearly
gl: Anualmente

en: Default values
gl: Valores predeterminados
