Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: Year
hy: Տարի

en: Month
hy: Ամիս

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Default values
hy: Լռելյայն արժեքներ
