Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Year
pl: Rok

en: Month
pl: Miesiąc

en: Week
pl: Tydzień

en: Yearly
pl: Rocznie

en: Calculate
pl: Oblicz

en: Real Estate
pl: Nieruchomość

en: Default values
pl: Wartości domyślne
