Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: Year
ro: Anul

en: Month
ro: Lună

en: Week
ro: Săptămână

en: Yearly
ro: Anual

en: Default values
ro: Valori implicite
