Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Monthly
tr: Aylık

en: Year
tr: Yıl

en: Month
tr: Ay

en: Week
tr: Hafta

en: Calculate
tr: Hesapla

en: Default values
tr: Varsayılan değerler
