Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.5) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: Year
ar: السنة

en: Month
ar: بالشهر

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Default values
ar: القيم الافتراضية
