Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: Year
ca: Any

en: Month
ca: Mes

en: Week
ca: Setmana

en: Yearly
ca: Anualment

en: Default values
ca: Valors predeterminats
