Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Year
cs: Rok

en: Month
cs: Měsíc

en: Week
cs: Týden

en: Yearly
cs: Ročně

en: Calculate
cs: Spočítat

en: Default values
cs: Výchozí hodnoty
