Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.5) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Reset
cy: Ailosod

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Month
cy: Mis

en: Week
cy: Wythnos
